Dubai Turu "Çölün içinde bir Cennet"

21- 26 Şubat 2019

1. GÜN / 21.02.2019 / PERŞEMBE
Belirlenen Saatte Sabiha Gökçen havalimanında buluşma. Air Arabia kontuarından Uçak ve bagaj işlemlerinin tamamlanması. Saat 00:35’te Sabiha Gökçen- Sharjah havalimanına uçuş. Yerel saatle 05:35’te Sharjah havalimanına iniş. Bagaj ve Pasaport işlemlerinden sonra Dubai merkeze hareket.  
2. GÜN / 22.02.2019 / CUMA
Dubai merkeze varışımızla birlikte şehir turuna başlıyoruz. Bu güzel şehirde gezilecek yerlere şehrin simgesi olan Burj Khalifa’dan başlıyoruz. Dubai ve Emirates Mall’da vereceğimiz serbest zamandan sonra Bur ( eski ) Dubai’ye teknelerle geçiyoruz. Birbirinden ilginç baharatçı dükkanları, kuyumcular çarşısı, balıkçılar çarşısı, elektronik çarsını, Dubai Körfezini gördükten sonra Jumeriah bölgesine geçiyoruz. Panoramik olarak yapılcak Jumeiah bölgesi gezisinde; Jumeriah otel,Dubai denilince akla gelen Burj al- Arab ( Yelken ) oteli, Palmiye adası görülecek yerler arasındadır. Deniz havasını sonuna kadar hissedebileceğiniz alan takibi Jumeirah Plajıdır.. Gezimiz sonrası otelimize geçiş. Yerleşim ve dinlenme. Akşam yemeği Dubai Marina’da ( 50 USD ). Konaklamamız otelimizde.
3. GÜN / 23.02.2019 / CUMARTESİ
Sabah kahvaltımız otelimizde. Tam gün Dubai’nin ihtişamlı alışveriş merkezlerinde serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize öğleden sonra Safari Turu ( 65 USD ). Konaklamamız otelimizde.
4. GÜN/ 24.02.2019 / PAZAR
Sabah kahvaltımız sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize öğle yemekli tam gün Abudabhi Turu ( 95 USD ). Konaklamamız otelimizde. 
5. GÜN / 25.02.2019 / PAZARTESİ
Sabah kahvaltımız otelimizde. Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimize Tekne turu ( 65 USD ). Konaklama otelimizde. 
6. GÜN/ 26.02.2019 / SALI
Sabah kahvaltımız sonrası tam gün serbest zaman. Öğleden sonra saat 15:00’da Sharjah havalimanına hareket. Saat 19:45 Air arabia uçuşu ile Sharjah- Sabiha Gökçen ve devamında içhat bağlantıları ile uçuşlarımızı gerçekleştiriyoruz. Uçuşlardan sonra turumuzun bitişi. 
 
İki kişilik odada kişi başı ücret : 699,00 USD
Tek kişilik oda ücreti ( odada tek kalınırsa ) : 899,00 USD
 
Ücrete dahil hizmetler:
 İç hat bağlantılı Dubai ( Sharjah ) gidiş- dönüş uçak bileti
 4* otelde 4 gece oda- kahvaltı konaklama
 Panoramik Dubai şehir turu
 Zorunlu seyahat sigortası
 Havalimanı transferleri
 
Dahil olmayan hizmetler:
 Programda belirtilen ekstra turlar
 Dubai vize ücreti ( 100 USD )
 Öğle ve akşam yemekleri
 Özel harcamalar
 Otel ekstraları
 Yurt dışı çıkış harcı ( 15 TL )
 
Dubai:
Körfez ülkelerinin petrolden elde ettikleri geliri en iyi şekilde şehirleşme ve yaşam standartlarına yansıtmaktadır. Çok fazla tarihi değeri olmayan üç Emirlikten biri olan Dubai son dönemlerde turizme yaptığı yatırımlar sayesinde bu alanda ciddi gelirler elde etmektedir. Modern yapılar, Dünyaca ünlü Alışveriş merkezleri, dünyanın en büyük gökdelenleri, eğlence parkları, İnsan eliyle yapılmış yapay adaları ile dünyada adından söz ettirmektedir. Lüksü, Şatafatı ve gösterişi sonuna kadar hissedebileceğiniz bir yerdir DUBAİ.
 
Alışveriş:
Dünyanın lüks markalarını bulabileceğiniz Dubai Alışveriş merkezlerinde Dubai parası olan Dirhemle, Amerikan Doları ve Kredi kartı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.  
 
İklim:
Çöl iklimine sahip olan Dubai’de sıcaklıklar yıl boyunca yüksektir. Bu sebeple şehirde otobüs duraklarını kapalı ve klimalı olarak dizayn etmişlerdir. Özellikle yaz aylarındaki yüksek ısı ve nem sebebi ile en iyi seyahat tarihleri EKİM-NİSAN ayları arasındadır. 
 
Vize:
Dubai’ye seyahat edecek Türk vatandaşları vizeye tabi olup, Pasaportlarının fotoğraflı sayfası ve 1 adet fotoğrafı acentamıza teslim etmeleri yeterlidir. Elektronik Vize düzenlenecek olup herhangi bir konsolosluk işlemi yapılmamaktadır. Yeşil ve Diplomatik Pasaportsahipleri Vizeden MUAFtırlar