Kurban Bayramı BALİ Fotoğraf Turu

10-18 Ağustos 2019 Tarihleri arasında 7 gece 8 günlük program

Bülent Şelli ile
KURBAN BAYRAMI BALİ FOTOĞRAF TURU
10-18 Ağustos 2019
GEZİ PROGRAMI

1.gün / 10 Ağustos Cumartesi
01.20 THY ile İstanbul Atatürk havalimanından direkt uçuş. 19.30’da Bali’ye varış ve otelimize transfer.

2.-7. günler /  11-16 Ağustos
6 gün boyunca Bali kültürel ve doğal varlıklarını içeren fotoğraf gezisi.
8. gün / 17 Ağustos Cumartesi
Saat 17:00'a kadar serbest zaman. Saat 17:30'da havalimanına hareket. 21.00 THY ile Bali Denpasar havalimanından direkt uçuş.
9. gün / 18 Ağustos Pazar
05.25’te İstanbul Atatürk havalimanına varış

ÜCRET:
İki kişilik Odada kişi başı ücret  : 1590 USD
Tek Kişi farkı                                :  360 USD
Ücrete dahil olan hizmetler:,

- Bali’de 4 yıldızlı otelde 7 gece oda-kahvaltı konaklama,
- Günlük turlar,
- Ören yeri ve tapınak giriş ücretleri, Zorunlu Seyahat Sigortası
- Tüm transferler,
- Rehberlik,
- Fotoğraf danışmanlığı


Ücrete dahil olmayan hizmetler:
- THY ile gidiş-dönüş uçuşlar ve alan vergileri,
- Yerel vergiler,
- Yyurtdışı çıkış harcı ( 15 TL )
- Öğlen ve akşam yemekleri,
- Bahşişler,
- Kişisel harcamalar

Vize: Endonezya’ya vizesiz girilmektedir. Ülkeye girişte en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport olmalıdır.

Bülent Şelli

Yeni yerleri görme ve tanıma tutkusuyla dalış için gittiği bölgelerde dalış sonrası fotoğraf çekmek için de seyahat eden Bülent Şelli, iyi bir gezi fotoğrafı birikimine sahiptir. Bali, çok sevdiği ve yılda 2-3 defa gittiği bir adadır. Geçen yıllar boyunca Bali konusunda zengin bilgi ve tecrübeye sahip olmuştur.

1974 yılında Şanlıurfa’da doğan Bülent Şelli, ilköğretimi Şanlıurfa’da, ortaöğretim, lise ve üniversiteyi İzmir’de tamamladı. 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sualtı Topluluğunun kurucuları arasında yer aldı. Sualtında gördüğü güzellikleri daha çok kişiyle paylaşma isteği onu fotoğraf çekmeye itti. Asıl mesleği spikerlik olmasına rağmen bir tutkuya dönüşen sualtı fotoğrafçılığı, onu, 2009 yılında İmbat Sualtı Görüntüleme Merkezi’ni kurmaya kadar  götürdü. Bu çatı altında sualtı fotoğraf eğitimleri, ünlü fotoğrafçılarla atölye çalışmaları, sualtı foto safariler, sergiler, fotoğraf sunumları gibi birçok etkinliğe imza attı. Ege Denizi, Akdeniz, Marmara Denizi, Kızıldeniz, Hint Okyanusu, İndo-Pasifik, Atlantik ve Pasifik Okyanusu’nda fotoğraf için dalışlar yaptı. Uluslararası Marmara Sualtı Görüntüleme Yarışması ve Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası gibi prestijli turnuvalarda birincilik, ikincilik ve üçüncülük olmak üzere bir çok derece elde etti. Katıldığı birçok karma serginin yanı sıra üç kişisel sergi açtı. İlk kişisel fotoğraf sergisini Nisan 2013’te İzmir Sanat Galerisi’nde,  ikinci kişisel fotoğraf sergisini Mayıs 2015'te İstanbul Fototrek Galerisi'nde, üçüncü kişisel fotoğraf sergisini Şubat 2016’da İstanbul Memorial Sanat Galerisi’nde açtı. 2017 yılında ilk kitabı “Seferihisarın Sualtı Dünyası” yayımlandı. 2012 yılından beri Olympus marka elçisidir. Kamu ve özel kurumlar için sualtı fotoğraf projeleri de hazırlayan Bülent Şelli, profesyonel fotoğraf yaşamına İmbat Sualtı Görüntüleme Merkezi çatısı altında devam etmektedir.