Ürdün- Akabe Dalış Turu

Ürdün - Akabe Dalış Turu 1-6 Mayıs 2022

Ürdün-Akabe Dalış Turu

1-6 Mayıs 2022

Kızıldeniz’in rengarenk sualtı yaşamı, mercanlar, batıklar ve daha niceleri için en ideal destinasyonlardan Akabe, sahip olduğu muhteşem sualtı yaşamının yanı sıra Petra antik kenti gibi dünya mirasını barındıran bir bölgedir. Dalış ve kültür turunu birleştirebileceğiniz nadide bir seçenek!

 GEZİ PROGRAMI

 1.gün /  1 Mayıs Pazar

22.10  THY ile İstanbul havalimanından kalkış, sonraki gün 00.45  Akabe havalimanına varış, otelimize transfer

2-4. günler / 2-4 Mayıs
3 gün boyunca toplam 9 dalış

5.gün / 5 Mayıs Perşembe

Serbest gün. Dileyenler Petra antik kenti gezisi ve Wadi Rum çöl safarisine katılabilirler

6. Gün / 

01.40 THY ile Akabe havalimanından kalkış ve 04.20'de İstanbul havalimanına varış

 ÜCRET:

 İki kişilik Odada kişi başı ücret      : 990 USD  

Single farkı                                                  : 360 USD

 Ücrete dahil olan hizmetler: Türsab seyahat sigortası, havalimanı - otel - tekne transferleri, Double Tree Hilton otelde 4 gece oda-kahvaltı konaklama, tekne ile 9 dalış, tüp, ağırlık ve teknede öğle yemekleri.

Ücrete dahil olmayan hizmetler: THY ile gidiş-dönüş tüm uçuşlar, alan vergileri, yerel vergiler, yurtdışı çıkış harcı, öğle yemekleri (dalış günleri dışında) ve akşam yemekleri, dalıcı olmayanlar için günlük tekne katılım bedeli, ekstra dalış ücreti, Petra antik kenti gezisi ve Wadi Rum çöl safari, Petra antik kenti giriş ücreti, bahşişler, dalış malzeme kirası, dalış sigortası.

 Vize: Ürdün’e vize gerekmiyor. Ülkeye girişte en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport olmalıdır.

​. Ürdün’e giriş yapacak bütün yolcuların kalkıştan önce 72 saati aşmayan negatif COVID-19 PCR testlerinin olması gerekmektedir.

  • Yolcuların kalkış öncesi ‘AMAN’ uygulamasını indirmesi gerekmektedir (Android & IOS)
  • Son aşı dozunu aldıklarını belirten COVID-19 aşı sertifikası olan yolcular, varıştan sonra  yapılacak test için 28 JOD (Ürdün Dinarı) ödemeden muaf olacaktır.
  • Türkiye’den çıkış yapacak yolcuların, aşağıdaki linkte yer alan laboratuarlardan PCR testi yaptırmaları gereklidir. Link için tıklayınız; https://www.visitjordan.gov.jo/Labs-List.html